Wendy-o-matik - ZREDEFINIOWAĆ NASZE ZWIĄZKI

ZREDEFINIOWAĆ NASZE ZWIĄZKI
Wytyczne dla odpowiedzialnych otwartych relacji
Wendy-o-matik

Wydana w formie broszury książka, będąca przystępnym i praktycznym wprowadzeniem do tematyki otwartych związków. Zawiera spisane barwnym językiem przemyślenia na temat miłości, zazdrości, strategii rozwiązywania konfliktów, wychowywania dzieci w otwartych związkach i wielu innych kwestii.

Autorka - Wendy-O Matik - jest pracującą na własną rękę pisarką, wydawczynią oraz poetką z Bay Area. To doświadczona podróżniczka i artystka spoken word sceny niezależnej. Prowadzi edukacyjne i motywacyjne dyskusje dotyczące tematyki modeli alternatywnych związków i odpowiedzialnej nie-monogamii.
http://www.wendyomatik.com/


"Czy kiedykolwiek wdałeś się z kimś w fantastyczną, szczerą, intensywną dyskusję, czułeś, że wzrasta twoja temperatura ciała, doświadczałeś naprawdę pasjonującego i intymnego dialogu i kiedy to się skończyło, miałeś poczucie jakbyś kochał się z tą osobą? Czułeś się w jakiś sposób odmieniony, otwarty, i tryskający do tej osoby pewnym rodzajem miłości, którego być może jeszcze nigdy nie doświadczyłeś? Czy kiedykolwiek miałeś poczucie, jakbyś właśnie skończył uprawiać "seks" po romantycznie soczystym posiłku zjedzonym w czyimś towarzystwie? Czy uścisk lub długo oczekiwane objęcie dało kiedykolwiek poczucie jakbyś właśnie się zakochiwał? Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie pocałunek, który jest lepszy niż seks, który mógłby jakoś przekazać całą miłość, którą odczuwasz w jednym gorącym momencie?

To jest szara strefa intymności, której powierzchnię próbuję drapać. Dawanie miłości to działanie osobiste i polityczne. Każda osoba, którą kocham jako przyjaciela, kochanka, siostrę, czy babcię ucieleśnia formę codziennego aktywizmu w moim życiu. Każdy list miłosny, każdy uścisk, każdy czuły pocałunek, każdy zerwany kwiatek, każda pocieszająca rozmowa to uzewnętrznianie całej miłości i czułości, która przepełnia moje serce."


cena: 4 zł
kontakt: radykalnaakcjaliteracka@gmail.com