Karnawał w Madness

04/11/18/25.01.2008 (piątki)
drzwi 18.00 / start 20.00
wstęp wolny

KARNAWAŁ W MADNESS ( latino,swing,disco 70’,rock , r’n’r )
zagrają: dj. Miss Behavior, dj. Kot, dj. Mucik

05.01.2008 (sobota)
drzwi 18.00 / start 20.00.
bilety: 20/25zł.

KARNAWAŁ W MADNESS (Carnival Mascarade)
zagrają: dj-e:DJ.OFFI (offselecta), DJ.MARTIN HARMON
zespół: RIVENDELL
oraz: ADRI (wokal), WOJCIECH LIS (trąbka), WITEK GOLC (bębny/Papadram)


12/19.01.2008
drzwi 18.00 / start 20.00
wstęp wolny

KARNAWAŁ W MADNESS (ska, reggae)
zagrają: dj Jula, Lady Asha

26.01.2008
drzwi 18.00 / start 20.00. // wstęp wolny

KARNAWAŁ W MADNESS & VII URODZINY K. M. MADNESS (ska, reggae)
zagrają :dj Jula, Lady Asha, Mash 10 sound, BOBO DREAD

---------------------------------------------


Miss Behavior (Party Around the World) Na muzyczną podróż dookoła świata w rytmach latino, swingu, disco, reggae, ska, rock and rolla i wielu innych zaprasza Miss Behavior!Przemek "MUCIK" Wełyczko prezentacją muzyki zajmuje się od 1997 roku. Przez kilka lat współpracował z lokalną rozgłośnią radiową "Radio Sudety" z Dzierżoniowa, gdzie prowadził swoje autorskie programy publicystyczne oraz muzyczne. Jako DJ wspomoagał kilka wrocławskich klubów oraz niezliczoną ilość imprez firmowych i bankietów. Muzyka prezentowana przez DJ Mucika: Rock, pop, hity lat 80' 90', Reggae, Ska, metal oraz funk. Pomimo stylowych rozbieżności zawsze potrafi znależć "wspólny mianownik" i rozkręcić każdą imprezę.

dj .Kot - Co do muzyczki to najpierw miałem etap fascynacji punk rockiem, potem etap fascynacji death metalem, a teraz słucham wszystkiego począwszy od "Liberian Girl" Michaela Jacksona ( ten numer niszczy obiekty ), po death metalowy Kataklysm. Włącznie z jakimś psy-trance. Ale najbardziej lubię węgierską psychodelię w stylu ColorStar i post-rock w klimatach Bitcrush i Hammockdj Jula - od ośmiu lat grająca na scenie wrocławskiej (klub Rocker, Stoff, Łykend, Madness), polskiej i praskiej (legendarny klub 007), niezmiennie daje wyraz swojej absolutnej i bezkrytycznej miłości do muzyki SKA. Słoneczne, skoczne rytmy, pozytywne brzmienie od rock
steady, poprzez two tone i soul, aż po zupełne ska-wynalazki- to wszystko można usłyszeć podczas jej pełnych energii setów. Ta dj-ka, będąca też trębaczką zespołu "Sakra" nie musi już nikomu udawadaniać , że "Ska's her business"!

Lady Asha - jej selekcja jest pełna energii i słońca, to podróż od starego dobrego ragamuffin po nowe dancehallowe killery z domieszką roots reggae. Selektorka olsztyńskiego sound systemu Ticky Ticky, która przeniosła sie jakiś czas temu do Wrocławia.

Bobo Dread - przez wielu uważany za jednego z lepszych polskich selektorów grających reggae/dancehall. Dysponuje świetną selekcją, glównie nowymi produkcjami modern rootsowymi, polskim reggae oraz nowoczesnym dancehallem ale również socą, jungle,dubstepem, bootlegami i klasycznym reggae. Jego mocną stroną jest juggling* (najczęściej od killku do kilkunastu nagranych artystów na jednym rytmie, zgrywanych ze sobą w taki sposób, że podkład leci nieprzerwanie, a na jego tle zmieniają się tylko wykonawcy) oraz sprawny mix.Gra od 1998r, z gramofonów od 2000r. Za swoją inspirację uważa 27Pablo (obecnie w Irlandii) i Da Killę (Niemcy), od których czerpał motywację i pomysły oraz podpatrując, „ostrzył” technikę…
Organizator i uczestnik wielu imprez z udziałem polskich i zagranicznych sound systemów. Wspólnie z Dj’Leo organizował m.in. pierwsze występy Gentlemana w Polsce w 2002r. W styczniu 2003r., razem z Oborą Records z Poznania organizuje Ogólnopolski Sound Clash reggae/dancehall we Wrocławiu w klubie Madness. Impreza okazuje się przełomowa ze względu na swoja orginalną formułę - pojedynek M’C (m.in. debiut Reggaeneratora - Zjednoczenie Sound System/Vavamuffin).

Jako członek Wrocław Crew bierze udział w pierwszym ogólnopolskim 100%vinyl reggae & dancehall clashu w Krakowie w 2002r., gdzie zdobywają nagrodę publiczności. Za przeciwnikow mają Rub Pulse (Częstochowa), Blak Soundz Yard (Racibórz) i Kadubrę(Gdynia). Dwa lata później, w 2004r. Bobo Dread zostaje zaproszony na kolejny Clash do Poznania, gdzie za przeciwników ma: Treva Massive (Niemcy), Kadubrę (Gdynia), Dreadsquad (Łódź). Po zaciętej walce w finale z Dreadsquadem, zajmuje drugie miejsce.

W 2007 bierze udział w kolejnym clashu, tym razem selektorów. Biorąi w nim udział: Radrik (Szczecin), Kleeb (Łódź), Jahdas (Bytom). Na "Run de Riddim Selekta", kolejny raz zajmuje drugie miejsce. Obecnie jest współrezydentem jamajskich czwartków we wrocławskim klubie Droga Do Mekki. Współpracuje, m.in. z: Mouse Studio(Wrocław), Da Killa(Niemcy), EastWest Rockers(Opole)
MASH 10 SOUND. Specjalizuje się w typowo dancehallowych setach z jamajskiego winylu , kombinacje na 3 gramofony , efekty dzwiękowe i co najważniejsze-techniczne prowadzenie kawałków w długi mix. Choć dancehall jest jego ulubionym gatunkiem muzyki soundsystemowej ,to spod jego igły usłyszeć można na takich imprezach zarówno reggae , soca , oldschoolowy rap , jak i raggajungle.

BIO
Na scenie od 2003 roku. Wychowany na dobrym amerykańskim rapie lat 90 , około 2000 roku zaczyna fascynować się muzyką Drumandbass.dwa lata później pojawia się fascynacja muzyką DANCEHALL, nie konkretnie reggae , lecz typowo ciężkie dancehallowe brzmienia , które wypełniają
jakby przestrzeń między lżejszym w odbiorze rapie , a cięższym DNB. koło 2003 roku zaczyna stawiać pierwsze kroki na scenie. oprócz imprez DNB powoli zaczyna asymilować się w klimacie muzyki reggae , pierwsze imprezy to gościnne występy na soundsystemach wroclaw crew, support vavamuffin.w 2004 roku łaczy się w KINGIFARAI soundsystem z SOWA selektaz w klubie Madness.

Obecnie działa w projektach dancehallowo junglowych z mc Proxym jako MASH 10 sound
kolejne lata działalności przynoszą coraz to nowe doświadczenia: supporty vavamuffin , Habakuk , a także światowej gwiazdy reggae EEK A MOUSE , występ na warsaw reggae fest i okolicznościowe soundy w innych miastach. napewno sukcesem roku 2005 jest jego pierwszy w życiu 3DECKS SET wykonany na imprezie drumandbassowej HELL AT THE RAILWAY STATION w klubie wagon.
Sety dancehallowe wykonywane przez Pi ENSILEKTAH są typowym przekrojem jamajskiego ragga Dancehall z najlepszych tej muzyki lat : 1998-2003. zarówno produkcje bardziej znane , promowane przez takie wytwórnie jak VP records , czy GREENSLEEVES , jak i też bardziej undergroundowe sprowadzane na siedmiocalowych singlach prosto z jamajki.

--------------------------------------------------------------------
Idea i Program
--------------------------------------------------------------------
Ideą przewodnią jest zorganizowanie imprezy podczas której, elementem dekoracji będą przyozdobione w maski twarze klubowiczów. Równie pożądane będą całe stroje i przebrania, co będzie miało wpływ na cenę biletu.

Podczas imprezy wystąpią:
- DJ-e: - DJ Offi (offselecta)
Za gramofonami od 10 lat. Rezydent legendarnej łódźkiej Prokadencji. Inicjator wielu imprez muzycznych. Od Acid Jamboree Party Jazz o klimacie acid jazzowym do standardowych imprez housowych. Obecnie dużo grający poza granicami kraju (Kopenhaga, Wiedeń, Kijów).Porusza sie w klimatach gorącego housu, nie stroniący od naleciałości południowy rytmów. Grywał jako support Dub Pistols, Daft Pank , Freestylers, Plump DJs oraz we wspólnych projektach z Tomaszem Stańko i wieloma innymi artystami z Europy i Polski.

- Martin Harmony, znany również na niezależnym rynku muzycznym jako “In Deep We Trust” od 10 lat jest obecny na polskiej scenie muzyki klubowej. Przez ten czas osiągnął wiele sukcesów- zarówno jako DJ (zdobywając między innymi tytuł Mistrza Polski DJ`ów 2002 i zdobywając nagrodę Mixmaster of The Year 2002, przyznawaną najlepszym technicznie DJ`om) jak i jako producent- remixy dla Urszuli Dudziak, formacji SoulTunes, czy też własne produkcje, wydawane przede wszystkim za granicą (UK, Austria, USA). W chwili obecnej Martin pasjonuje się szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Rezyduje w warszawskim Club HotL, w którym jest gospodarzem imprez z cyklu “In Deep We Trust” i “HotLove” oraz w krakowskim Prozaku. Bardzo często swoje występy wzbogaca o żywe instrumentarium- na stałe współpracuje z Danielem Polkowskim aka Bananesque (sax), dzięki któremu sety nabierają jeszcze więcej wyjątkowości. Martin jest autorem Radio Show “Audio Communication- The Best Deep Tunes In The City”, prezentującej najnowsze fascynacje muzyczne Martina na antenie Radio Stylo oraz w Radiostacji.

- zagra zespół Rivendell
Vocal: Adri
Trąbka: Wojciech Lis
Bębny: Papadaram - Witek Golc

Salsa Show – tancerze szkoły Jose Torres
Pokaz Capoeira

Podczas imprezy wyskokowe podawane będą :
(w zależności od ustaleń)
- na wejście Szampan ( lampka )
- drinki sponsorowane Smirnoff i Hortex
- soft drink Red Bull

Nagrody specjalne dla najlepszych masek :
- kolacja dla dwojga Restauracja OdNova
- (dla pań) makijaże karnawałowe wykonane w salonach Douglas

Bilety : 20 pln zamaskowani , przedsprzedaż
25 bez masek