Polecamy

Tides From Nebula + Materia, Sunnata
Fallen Angels Party & Cabaret Grey
THE PRODIGY night + DNB
Społeczne Forum Wymiany Myśli
Solidarnie z obrońcami Puszczy
Global Justice Night Wrocław
15. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS
Fair Trade Film Festival
Benefitowa Kuchnia Społeczna (Tydzień Bez Futra)
Kuchnia Społeczna #27
Vegan Food Festival
Rafał Woś we Wrocławiu: To nie jest kraj dla pracowników
Booze & Glory, The Analogs, Prawda
One Love Sound Fest 2017
Spring Forward Fest 4
GBH
Moskwa Punk Rock Fest
Sprawiedliwy Handel - Wrocław

Sprawiedliwy Handel jest międzynarodowym ruchem konsumentów, organizacji pozarządowych oraz firm importerskich i handlowych, spółdzielni drobnych producentów w krajach Trzeciego Świata, mający na celu pomoc w rozwoju drobnym wytwórcom takim jak rolnicy czy rzemieślnicy Trzeciego Świata. W tym celu posługują się metodami wypracowanymi przez biznes, tworząc niezależną, alternatywną sieć handlową o zasięgu globalnym.


Sprawiedliwy Handel jest swojego rodzaju partnerstwem pomiędzy producentami i kupującymi, którzy pracują na rzecz zwiększenia dostępu producentów do rynków i promowania procesu zrównoważonego rozwoju.  Sprawiedliwy Handel to rozwój producentów jak i konsumentów.

Falanster
ul. Św. Antoniego 23

Misją inicjatywy jest szerzenie taki wartości jak równość społeczna, ochrona środowiska i bezpieczeństwa ekonomicznego poprzez handel. Sprawiedliwy Handel jest alternatywą dla obecnego handlu międzynarodowego i przez ostatnie czterdzieści lat wyrósł z działalności lokalnej małych grup do obecnego wysokiego poziomu współpracy i integracji w skali europejskiej i światowej.

   http://www.falanster.pl