Amnesty International - Wrocław

Zapraszamy na spotkania wrocławskiej grupy lokalnej Amnesty International!

Kiedy? W każdy czwartek o godz. 19.00
Gdzie? W księgarnio-kawiarni Falanster przy ul. Św. Antoniego 23
Co będziemy robic? Działac! Planowac, zastanawiac się co możemy zrobic dla praw człowieka w najbliższym czasie i wprowadzac pomysły w życie.

Jesteśmy międzynarodową organizacją działającą na rzecz praw człowieka. Prowadzimy działalnośc edukacyjną, prowadzimy kampanie na rzecz ludzi i grup społecznych, których prawa są łamane na całym świecie. Patrzymy na ręce rządom i korporacjom. Działamy na rzecz indywidualnych przypadków ludzi, piszemy w ich obronie listy, nagłaśniamy ich sytuację, edukujemy. Naszą najbardziej znaną inicjatywą jest coroczny Maraton Pisania Listów.


- Zależy Ci na tym by świat, w którym żyjemy, był przyjaznym miejscem dla wszystkich ludzi bez względu na rasę, pochodzenie, religię czy przekonania?
- Chcesz, by respektowano prawa Twoje i blisko 7 mld ludzi na całym świecie - prawa, które są zawarte w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka?
- Jesteś za tym, by wszyscy więźniowie sumienia stali się wolnymi ludźmi?
- Chcesz pomagac innym?
- Chcesz działac?
- Masz głowę pełną pomysłów lub po prostu głowę otwartą na nowe, ciekawe doświadczenia?
- Chcesz zobaczyc jak wygląda działalnośc w znanej międzynarodowej organizacji?
- Masz trochę wolnego czasu?

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

Los wielu ludzi może zależec także od Ciebie!

Przyjdź na nasze spotkanie już w najbliższy czwartek w Falansterze. Najlepiej napisz wcześniej do nas (przeważnie spotykamy się regularnie, ale różne wypadki chodzą po ludziach): wroclaw7@amnesty.org.pl. Pisz, jeśli chcesz z nami działac, dowiedziec się więcej lub w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości na temat tego co robimy lub możemy robic.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Więcej informacji:
http://www.wideopawlik.nazwa.pl/amnesty/
https://www.facebook.com/AmnestyWroclaw