Polecamy

Tides From Nebula + Materia, Sunnata
Fallen Angels Party & Cabaret Grey
THE PRODIGY night + DNB
Społeczne Forum Wymiany Myśli
Solidarnie z obrońcami Puszczy
Global Justice Night Wrocław
15. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS
Fair Trade Film Festival
Benefitowa Kuchnia Społeczna (Tydzień Bez Futra)
Kuchnia Społeczna #27
Vegan Food Festival
Rafał Woś we Wrocławiu: To nie jest kraj dla pracowników
Booze & Glory, The Analogs, Prawda
One Love Sound Fest 2017
Spring Forward Fest 4
GBH
Moskwa Punk Rock Fest


Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Pytając o opinię osób związanych na co dzień z muzyką chciałbym przedstawić wam debitancką płytę zespołu Lunapar.
Z przyjemnością informujemy, że 15 maja 2014 nakładem Gusstaff Records ukaże się druga płyta zespołu Kurws pt. "Wszystko co stałe rozpływa się w powietrzu" / "All that is solid melts into air" (CD).
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat debiutanckiego albumu "On My Own" duetu The Alternative Animals z Wrocławia.
Wiecznie głodni nowych eksperymentalnych wrażeń poszukiwacze muzyczni, do których należę także i ja, muszą się zawsze liczyć z tym, że podczas poszukiwań natrafią na różnej klasy materiał.
Dźwięki z Odzysku to projekt w którym muzycy podczas warsztatów z dziećmi budują orkiestrę z surowców wtórnych, to edukacja na styku muzyki i ekologii.
Przyznam się bez bicia, że chciałam napisać recenzję po jednorazowym przesłuchaniu płyty. Uznałam, że jej kolejne odpalenie w odtwarzaczu będzie ponad moje nerwy. Recenzja byłaby w stu procentach na nie. Powstrzymałam się jednak, odczekałam jeden dzień i włączyłam płytę ponownie.
Warszawska kapela ma na swoim koncie jedną, dość dobrze przyjętą przez krytyków i słuchaczy, długogrającą płytę, która swoją premierę miała w 2010 roku. Singiel „Sam pośród tłumu” jest zapowiedzią najnowszego albumu, który powinien niedługo ujrzeć światło dzienne.
Pochodzący z Wrocławia zespół BLACK PERFUME prezentuje debiutancką EP zatytułowaną “Histeria”.
Przez kilka lat kompletowali skład, grali sporo koncertów i w końcu udało im się uporządkować sprawy i nagrać płytę. Płytę bardzo dobrą, wciągającą, w pełni satysfakcjonującą fanów brzmień spod znaku In Flames, Killswitch Engage, Pantery czy Machine Head.


strona: [1] [2] [3] | wszystkich artow: 26