Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Wrocławski melodeathowy kwintet InDespair opublikował swój pierwszy profesjonalny teledysk.
CRIMSON VALLEY zapowiada powrót! Nowy album ukaże się niebawem. Mamy pierwsze informacje o płycie, okładkę oraz szczegóły przedsięwzięcia. Kiedy premiera płyty?
Wietrzne zimowe wieczory... jak ja ich wyczekuję! Są nasprytniejszym ze sposobów, by bezkarnie zaszyć się w zaciszu swojego pokoju w ukryciu przed smętnym towarzystwem zawodzącym dookoła o swoim egzystencjalnym bólu. W ukryciu również przed samą sobą. Wtedy dopiero mogę zawinąć się w koc, złapać książkę lub wrzucić srebrny krążek do odtwarzacza.
Grupa The Sixpounder kończy pracę nad swoim trzecim studyjnym wydawnictwem.
Wrocławskie We Are Idols po krótkiej przerwie wydawniczej wraca z nowymi nagraniami. W 20 października światło dzienne ujrzy kaseta (tak, dokładnie taka kaseta, jaką pamiętacie z dzieciństwa) zatytułowana "Junk Is King".
16 października będzie miała miejsce premiera pierwszego, studyjnego albumu zespołu Foliba, który obchodzi w tym roku swoje X-lecie !
Recenzja najnowszej płyty zespołu Dead Snow Monster - Things.
Wrocławski zespół PRZECIWZIEMIA zakończył pracę nad nowym materiałem zatytułowanym “Tattooed Head Woman”, którego premierę zaplanowano na 21 marca.
Leszek Cichoński to postać legendarna. To właśnie z jego książek i nagrań kolejne pokolenie młodych adeptów gitary uczy się grania na swoim ukochanym instrumencie. To właśnie dzięki niemu, rok w rok, tysiące ludzi dzierżąc gitarę w ręku, pojawia się na wrocławskim rynku, by pobijać kolejny „Hendrixowy” Rekord Giunnessa.
"Pomiędzy niebem, a ziemią" to trzeci klip zespołu Bethel promujący płytę "Dobrze, że jesteś", która ukazała się w lutym tego roku nakładem Lou & Rocked Boys.


strona: [1] [2] [3] | wszystkich artow: 26