Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Wrocławski melodeathowy kwintet InDespair opublikował swój pierwszy profesjonalny teledysk.
CRIMSON VALLEY zapowiada powrót! Nowy album ukaże się niebawem. Mamy pierwsze informacje o płycie, okładkę oraz szczegóły przedsięwzięcia. Kiedy premiera płyty?
Wietrzne zimowe wieczory... jak ja ich wyczekuję! Są nasprytniejszym ze sposobów, by bezkarnie zaszyć się w zaciszu swojego pokoju w ukryciu przed smętnym towarzystwem zawodzącym dookoła o swoim egzystencjalnym bólu. W ukryciu również przed samą sobą. Wtedy dopiero mogę zawinąć się w koc, złapać książkę lub wrzucić srebrny krążek do odtwarzacza.
Wrocławskie We Are Idols po krótkiej przerwie wydawniczej wraca z nowymi nagraniami. W 20 października światło dzienne ujrzy kaseta (tak, dokładnie taka kaseta, jaką pamiętacie z dzieciństwa) zatytułowana "Junk Is King".
Leszek Cichoński to postać legendarna. To właśnie z jego książek i nagrań kolejne pokolenie młodych adeptów gitary uczy się grania na swoim ukochanym instrumencie. To właśnie dzięki niemu, rok w rok, tysiące ludzi dzierżąc gitarę w ręku, pojawia się na wrocławskim rynku, by pobijać kolejny „Hendrixowy” Rekord Giunnessa.
Wrocławski zespół PRZECIWZIEMIA zakończył pracę nad nowym materiałem zatytułowanym “Tattooed Head Woman”, którego premierę zaplanowano na 21 marca.
Ruszył undergroundowy mini label Mirrorphobic Productions wspierający polskich alternatywnych twórców.
Przez kilka lat kompletowali skład, grali sporo koncertów i w końcu udało im się uporządkować sprawy i nagrać płytę. Płytę bardzo dobrą, wciągającą, w pełni satysfakcjonującą fanów brzmień spod znaku In Flames, Killswitch Engage, Pantery czy Machine Head.
Pochodzący z Wrocławia zespół BLACK PERFUME prezentuje debiutancką EP zatytułowaną “Histeria”.


strona: [1] [2] [3] | wszystkich artow: 26